سولجر,سولجر چیست,سولجر قالب

سولجر قالب بندی


تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۹/۰۴/۲۶
تعداد نظرات: 0

سولجر قالب بندی، در صنعت ساختمان سازی در سازه های سنگین و مرتفع که عرض بتن آنها بیش از ۲۰ سانتی متر است؛ کاربرد دارد. جنس قالب سولجر از ورق فولادی st-37 با ضخامت ۳ سانتیمتر می باشد.

سولجر قالب که بصورت عمودی و با توسط بولت عصایی، واشر کاس و مهره چفت می شوند؛ جهت نگهداری قالب (پشت بند قالب) کاربرد دارند.

مشخصات سولجر

ارتفاع (m)وزن (kg)
112
1/516
226
2/533
338
جدول مشخصات

همانطور که در جدول بالا مشخص می باشد؛ سولجر ها را با ارتفاعات و ابعاد مختلفی می توانید تهیه کنید.

از سولجر در قالب بندی بعنوان یک پشت بند عمودی و در کفراژبندی تیر و دال بعنوان یک عضو باربر استفاده می شود. نکته حائز اهمیت این است که، از سولجر به این دلیل که سبک و مقاوم می باشد؛ می توان بعنوان یک شمع حمایتی نیز استفاده نمود.

سولجر,سولجر چیست,سولجر قالب,
سولجر قالب بندی

قیمت سولجر

قالب های بتن با جنس های مختلف در ابعاد گوناگونی در بازار موجود می باشد. قیمت سولجرها با توجه به ابعاد و وزن سولجر متغیر می باشد.

جنس متریالی که در پشت بند استفاده می شود، یک عامل تاثیرگذار دیگر در قیمت می باشد. می توان گفت که معولا سولجرها از ورق های فولادی با ضخامت ۳ میلیمتر تهیه می شوند. و دارای طول، عرض یکسان ۱۵ سانتیمتر می باشند.

این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که؛ هزینه ای برای انواع قالب بتن و سولجرها مصرف می کنید. تا مدت ها برایتان در پروژه های مختلف کاربرد دارد. بنابراین مطمئن باشید که قیمت آن کاملا مقرون به صرفه می باشد. بازدهی آن را در سرعت و کیفیت کار به وضح قابل مشاهده است. استفاده از سولجرها واقعا مزایای زیادی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

برای اطلاع از نحوه سفارش و آگاهی از بروزترین قیمت های قالب بتن با کارشناسان شهر بتن تماس بگیرید. وزن آنها بصورت تقریبی در جدول زیر مشخص شده اند.

وزن(KG)ابعاد(CM)
14100
22150
28200
33250
جدول وزن

مزایای سولجر قالب

امروزه به دلیل افزایش جمعیت، ساخت و ساز و ایجاد ساختمان های با ارتفاعات بلند افزایش پیدا کرده است. همچنین جهت ساختن و استحکام این بناها باید حتما از قالب های بتنی مقاوم بهره برد. بهترین قالب بتنی برای این کار سولجر می باشد.

  1. این محصول، فرم هندسی شکلی دارند که به این خاطر در برابر فشارها و نیروهای جانبی بتن، مقاومت بیشتری دارند.
  2. پس از اینکه قالب بتن شکل گرفت و آنرا باز نمودید، شاهد یک سطح صاف و زیبا از بتن خواهید بود.
  3. استفاده از آنها در ارتفاعات، باعث ایجاد ایمنی بیشتری می باشد.
  4. این نوع سولجر، شیره سیمان را جذب نمی کند و دارای قابلیت جداسازی خوبی می باشد.
  5. سولجر قالب بندی با داشتن مقاومت بالا از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *