ساخت گیره بلند,قیمت گیره بلند,گیره بلند

گیره متوسط یا گیره بلند


تاریخ بروز رسانی: ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
تعداد نظرات: 0

گیره متوسط یا گیره بلند، از انواع اتصالات گیره قالب بندی می باشند که در قالب های بتنی فلزی استاندارد برای چفت و محکم کردن پنل های صاف در کنار یکدیگر بکار گرفته می شود.

گیره متوسط

گیره متوسط در قالب بندی بتن هنگامی که پشت بند از لوله باشد کاربرد دارد. نحوه کار آن نیز به این صورت می باشد که قلاب تعبیه شده برروی گیره در سوراخ های موجود در لبه قالب بتنی قرار می گیرد و با سفت شدن پیچی که برروی لوله قرار دارد، اتصال گیره به لوله محکم تر می شود.

کاربرد گیره متوسط

گیره متوسط از قطعات اتصالی قالب می باشد که لوله های قالب بندی را به قالب ها متصل می کنند. و این اتصال محکم بین لوله و قالب تنها توسط ابزار گیره متوسط انجام می شود.

گیره بلند

گیره بلند زمانی بکار برده می شود که پشت بند افقی قالب بتنی از ناودانی باشد و یا اینکه از لوله بعنوان پشت بند قائم استفاده شود.

ساخت گیره بلند,قیمت گیره بلند,گیره بلند,

همچنین از گیره بلند قالب فلزی در محل اتصال قالب فلزی به لوله داربستی به عنوان پشت بند عمودی استفاده می شود. اگر در سیستم قالب بندي بتنی مدولار، از ناودانی یا قوطی به جای لوله داربستی بکار برده شود؛ گیره بلند به عنوان اتصال قالب به پشت قالب به پشت بند افقي کاربرد فراوانی دارد.

نکات خرید گیره

گروه صنعتی شهر بتن تولید کننده انواع قالب فلزی بتن و اتصالات، می باشد. این مرکز تولیدی توانسته با بهره گیری از دانش و فناوری روز دنیا و همچنین بکارگیری نیروی متخصص و فنی تولید مرغوبترین انواع گیره های بلند و متوسط را داشته باشد.

توجه داشته باشید که حتما گیره ۵ میلی متر را انتخاب کنید. به این دلایل که؛ نسبت طول عمر و کیفیت گیره ۵ میل، به گیره ۴ میلی متر خیلی بیشتر می باشد. با این حال تفاوت قیمت گیره بلند آنچنانی با هم ندارند.

مشاوران ما در شهر بتن، همواره پیشنهاد خرید نوع ۵ میل را می دهند تا در آینده از خرید خود پشیمان نگردند. همیشه از قبل خرید قطعه آن را مورد ارزیابی قرار دهید و از کیفیت متریال مورد استفاده، اطمینان لازم را کسب نمایید.

در خصوص انتخاب قطعات قالب بندی انتخاب محصول بی کیفیت، ممکن است که خسارات جبران ناپذیری ممکن را در پروسه بتن ریزی باعث بشود.


نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *